Advertising
Advertising
Prunea: „Dinamo, sat fără câini! Trebuie dat cu barda! Să iasă sânge!”

Prunea: „Dinamo, sat fără câini! Trebuie dat cu barda! Să iasă sânge!”
Scris deRealitatea Sportiva
Publicat21 dec. 2019, 13:10
Sursărealitateasportiva.net
Florin Prunea a dat de pământ cu jucătorii de la Dinamo. Managerul echipei din Ștefan cel Mare spune că trebuie luate măsuri radicale.
Citește și
- 14:06Cea mai înaltă statuie a lui Messi din lume, inaugurată în Argentina. Edificiul, imediat batjocorit pe internet
- 13:13România, reprezentată de trei echipe în Liga Campionilor la handbal
- 12:21Mbappe a decis unde pleacă după expirarea contractului cu Real Madrid
- 09:33Fotbalistul lui FCSB pleacă la clubul din Superliga. Mihai Stoica a făcut anunțul: „Ne-am înțeles cu ei”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























