Advertising
Advertising
O gimnastă, multiplă campioană, depistată cu Covid-19. „Viața mi-e un pic dată peste cap...dar voi ateriza în picioare”

larisa iordache
Scris deIulian Budusan
Publicat28 oct. 2020, 14:10
Actualizat28 oct. 2020, 14:13
Sursăziare.com
Gimnasta Larisa Iordache a anunțat că este în izolare după ce a fost testată pozitiv la Covid-19 și că simte „doar o mică răceală”.
Citește și
- 21:41Durere în sport: tânăr fotbalist de 21 de ani, în moarte cerebrală după ce s-a înecat
- 15:46Gabriela Ruse, victorie superbă la Bad Homburg. Românca s-a calificat în optimile de finală
- 12:22Fostul star din UFC a fost arestat în SUA: „Vă iubesc pe toți. Lucrez la mine însumi”
- 10:49Messi devine cel mai bun marcator din istoria Cupei Mondiale. Recordul lui Klose, doborât
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























