Advertising
Advertising
Copil și Ungur au câștigat proba de dublu a turneului BRD Năstase Țiriac Trophy

Copil și Ungur au câștigat proba de dublu a turneului BRD Năstase Țiriac Trophy
Scris deRealitatea.NET
Publicat26 apr. 2015, 14:24
Actualizat26 apr. 2015, 17:56
SursăAGERPRES
Tenismenii români Marius Copil și Adrian Ungur au câștigat proba de dublu a turneului BRD Năstase Țiriac Trophy, dotat cu premii totale de 439.405 euro, învingând în finală, cu 3-6, 7-5, 17-15, perechea compusă din americanul Nicholas Monroe și neozeelandezul Artem Sitak, duminică, la Arenele BNR din Capitală.
Citește și
- 14:54FCSB s-a despărțit de patru jucători într-o singură zi
- 12:56Tragedie în ciclism. O sportivă de origine română a murit într-un accident rutier în Italia
- 12:48Ancelotti confirmă revenirea lui Neymar înaintea meciului cu Scoția: „Este pregătit să joace”
- 11:14Premieră la cel mai longeviv maraton montan din România: cinci sportivi cu dizabilități au luat startul într-o probă competitivă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























