Advertising
Advertising
Neaşteptat - Cea mai bună jucătoare de tenis a refuzat convocarea în naţionala de FedCup

Neaşteptat - Cea mai bună jucătoare de tenis a refuzat convocarea în naţionala de FedCup
Scris deRealitatea.NET
Publicat10 feb. 2015, 14:39
Actualizat10 feb. 2015, 14:47
Cea mai bună jucătoare de tenis din Canada, Eugenie Bouchard (20 de ani), și-a dezamăgit crunt fanii din țară pentru că a refuzat convocarea în echipa de Fed Cup a nord-americancelor. Fără Bouchard, Canada a cedat fără drept de apel în primul tur al Grupei Mondiale, 0-4 cu Cehia, iar acum va întâlni reprezentativa României.
Citește și
- 16:44Consilierul lui Infantino și-a dat demisia în plin scandal. Premierul Marii Britanii îl atacă pe Gianni Infantino: „Este omul nepotrivit” să conducă FIFA
- 16:14Gianni Infantino, chemat în Parlamentul European: FIFA riscă boicotarea Cupei Mondiale din cauza planului cu investitori privați
- 14:39Federația Română de Fotbal, după accidentul tragic din Argeș:”Suntem alături de clubul Dinamo în aceste momente grele”
- 13:05Doliu la Petrolul Ploiești. A murit Gheorghe Simaciu, unul dintre cei mai mari golgheteri din istoria clubului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























