Advertising
Advertising
Un bloc întreg din Capitală, lăsat fără gaze. Oamenii sunt DISPERAȚI: Gătim la plită, nu vreau să mă gândesc la facturi

Contor gaz
Scris deRealitatea.NET
Publicat9 oct. 2022, 17:39
Actualizat9 oct. 2022, 17:40
SursăRealitatea PLUS
Situație revoltătoare într-un cartier din Capitală! Mai multe familii au rămas fără gaze de mai bine de o lună. Furnizorul a oprit livrarea, după ce o parte dintre locatari a refuzat montarea senzorilor de gaze de teama costurilor. Acum însă tot blocul are de suferit, iar oamenii se așteaptă la facturi uriașe la energie, din cauza plitelor electrice.
Citește și
- 21:16Dosar penal prin e-SIGUR: Zeci de șoferi au dat vina pe soții!
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:55Vești bune pentru șoferi. Un nou tronson de autostradă se va deschide până la finalul anului -VIDEO
- 15:52Descoperire cutremurătoare la Galați: trupul unui necunoscut, găsit în timpul unei operațiuni de salvare
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























