Advertising
Advertising
Berbec reclamat la Protecția Consumatorilor că "nu-și face treaba" cu oile

Berbec reclamat la Protecția Consumatorilor că "nu-și face treaba" cu oile
Scris de Realitatea.NET Publicat: 21 nov. 2022, 23:22
Plângere insolită și, în acelai timp hilară, la un oficiu local al Protecției Consumatorilor. O femeie a reclamat berbecul pe care l-a cumpărat că "nu-și face treaba" cu oile de la stână. Nu este însă singura plângere bizară depusă la Comisariatul pentru Protecţia Consumatorilor Botoșani.
Citește și
- 20:58Alertă în Satu Mare: pompierii caută o persoană dispărută în râul Someș
- 20:45Mii de oameni au sărbătorit Ziua Drapelului la Târgu Mureș, într-un marș festiv
- 20:17Valul de căldură face noi victime: femeie de 75 de ani, dusă la spital după ce a leșinat în stația de autobuz, la Iași
- 20:04Tânăr de 24 de ani, rănit grav după ce a fost prins sub roata unui tractor neasigurat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























