Advertising
Advertising
Vasile Blaga: Ce am putea să facem rău pentru PNL: Să promovăm clănţăi, demagogi. Să mimăm schimbare

Vasile Blaga: Ce am putea să facem rău pentru PNL: Să promovăm clănţăi, demagogi. Să mimăm schimbare
Scris deRealitatea.NET
Publicat11 dec. 2015, 14:23
Actualizat11 dec. 2015, 14:26
Vasile Blaga a ţinut un discurs dur la Consiliul Naţional al PNL, în care le-a spus celor din partid că nimeni din cei care vor pierde alegerile la ei acasa in teritoriu nu vor face parte din conducere. Co-preşedintele a mai spus că promovarea clanţăilor şi demagogilor care anunta schimbarea ca sa apuce si ei ceva, dar şi mimarea schimbării de către membri partidului sunt un rău pe care cei din partid îl pot face propriului partid.
Citește și
- 20:37Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
- 20:07 Fost ministru al Energiei: ”Victorie pentru România! Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri!”
- 19:36Ilie Bolojan, la recepția de Ziua SUA: „Militarii americani reprezintă coloana vertebrală a NATO în regiune”
- 19:29Nicușor Dan și Ilie Bolojan, pe aceeași scenă în plină criză politică: „Vă asigur că România își asumă pe deplin responsabilitatea pentru propria apărare”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























