Advertising
Advertising
Un condamnat definitiv a obținut voturi de la alegători. Unde a fost posibil acest lucru

Un condamnat definitiv a obținut voturi de la alegători. Unde a fost posibil acest lucru
Scris de Realitatea.NET Publicat: 6 iun. 2016, 11:27
Primarul oraşului Beiuş, Adrian Domocoş, condamnat definitiv, cu două zile înaintea alegerilor, la doi ani şi o lună de închisoare şi interzicerea drepturilor electorale, dar care s-a regăsit pe buletinul de vot duminică a primit voturile a 133 de alegători din oraş, potrivit rezultatelor provizorii centralizate de BEC, transmite News.ro.
Citește și
- 20:19Decizie importantă la Cotroceni: Nicușor Dan a promulgat legile-cheie pentru banii din PNRR și Acordul SAFE
- 18:37AUR a votat împotriva aprobării strategiei pentru conservarea biodiversității
- 18:03Cristian Popescu Piedone acuză un dublu standard în justiție după decizia în cazul lui Dominic Fritz: „Pentru mine trei ani interdicție, pentru el o reducere de 10%”
- 17:58Tanczos Barna, despre formarea guvernului:”Nu se poate exclude nicio variantă. Probabil în două săptămâni o să avem rezultate”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























