Advertising
Advertising
PSD şi UNPR, întâlnire informală la un restaurant. Dragnea: Am discutat şi cu Ponta. Rămâne în PSD

PSD şi UNPR, întâlnire informală la un restaurant. Dragnea: Am discutat şi cu Ponta. Rămâne în PSD
Scris deRealitatea.NET
Publicat24 nov. 2015, 14:53
Actualizat24 nov. 2015, 17:15
SursăREALITATEA TV
Întâlnire informală PSD - UNPR. Grupurile parlamentare s-au întâlnit pentru a discuta despre relaţia dintre cele două partide în noul context politic, inclusiv dacă vor candida pe liste comune sau nu la alegerile din 2016.
Citește și
- 15:14Guvernul PSD va avea un număr mai mic de ministere. Funcția de vicepremier ar putea fi eliminată
- 14:59AUR propune majorarea plafonului pentru microîntreprinderi la 500.000 de euro pentru sprijinirea antreprenorilor români
- 14:56Mihai Fifor: „România are nevoie urgentă de un guvern funcțional”. Cine face parte din echipa de negociere a PSD
- 14:09Bolojan primește în partid trădători pe care îi numea extremiști: Senatorul lui Șoșoacă trece în PNL
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























