Advertising
Advertising
Ponta, după demisia lui Maior: "Nu e bine ca SRI să revină sub control politic"

Ponta, după demisia lui Maior: "Nu e bine ca SRI să revină sub control politic"
Scris de Realitatea.NET Publicat: 27 ian. 2015, 16:10
Victor Ponta a reacţionat după demisia lui George Maior de la şefia Serviciului Român de Informaţii.
Citește și
- 11:45Ludovic Orban și Ilie Bolojan, susținere pe față pentru penalul Ciucu: „Am încredere în el!” - VIDEO
- 10:38Situație penibilă pentru Bolojan la Congresul PNL: a ținut discursul de „învingător” în fața scaunelor goale - VIDEO
- 10:14Ludovic Orban îl acuză pe Nicușor Dan de „trădare”: „Ce faci tu de un an de zile? Nu ai mișcat un deget împotriva lor”
- 10:04Ședință-cheie în Parlament: se stabilește calendarul învestirii Guvernului Veștea
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























