Advertising
Advertising
Ludovic Orban:"Naiv votant pesedist, te compatimesc! Dragnea şi-a dat arama pe faţă!"

Ludovic Orban:"Naiv votant pesedist, te compatimesc! Dragnea şi-a dat arama pe faţă!"
Scris de Realitatea.NET Publicat: 14 dec. 2016, 11:08
Ludovic Orban, fostul vicepreşedinte al PNL, a postat pe pagian sa de Facebook un scurt mesaj în care a scris că nu au trecut decat 2 zile de la alegeri si Dragnea, "distrugatorul de taxe si impozite din campanie, isi da arama pe fata, după ce i-acere lui Ciolos sa amane cu un an reducerea TVA la 19%, anularea taxei pe stalp si a supraaccizei la combustibil".
Citește și
- 07:38Tabăra Veștea continuă disputa cu actuala conducere a PNL. Deciziile de la congres, contestate în instanță
- 07:13Oamenii lui Bolojan, formați la Berlin. Legăturile neștiute și miza de miliarde din spatele numirii premierului
- 07:07Sfidare: între două tunuri, Ilie Bolojan inaugurează hoteluri. Cu ce se ocupă premierul interimar în plină criză politică
- 23:30Manda către Motreanu: „Nu vreți să plecați de la guvernare nici cu apă fiartă”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























