Advertising
Advertising
Klaus Iohannis, despre protestul unionist: Manifestanţii au exagerat un pic

Klaus Iohannis, despre protestul unionist: Manifestanţii au exagerat un pic
Scris de Realitatea.NET Publicat: 24 oct. 2016, 20:44
Preşedintele Klaus Iohannis a declarat, luni, la Satu Mare, că vina pentru incidentele din Piaţa Victoriei de la marşul unionist o poartă atât manifestanţii, cât şi jandarmii, şeful statului apreciind totodată că astfel manifestări au o eficienţă redusă pentru cauza Unirii întrucât acesta este un proiect de durată ce trebuie abordată în mod serios.
Citește și
- 18:09Gheorghe Piperea critică guvernarea și politicile fiscale: „România, aproape de faliment”
- 17:36Nicoleta Pauliuc acuză existența unor campanii coordonate împotriva unor lideri PNL și cere explicații despre rețelele de boți
- 17:17Propunere-surpriză pentru Palatul Victoria. Grupul PACE îl vrea pe Patriarhul Daniel în fruntea Guvernului
- 14:15Planul lui Bolojan pentru putere: să rămână la vârf până la iarnă. Când ar putea fi organizate alegerile anticipate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























