Advertising
Advertising
Guvernul Cioloş se reuneşte în şedinţa informală. Ce discută

Guvernul Cioloş se reuneşte în şedinţa informală. Ce discută
Scris deRealitatea.NET
Publicat6 feb. 2016, 09:59
SursăREALITATEA TV
Reformarea administraţiei, derularea proiectelor de infrastructură şi eliminarea risipei sunt câteva probleme pe care le are de rezolvat Guvernul Cioloş până la finalul mandatului. O parte dintre acestea sunt discutate în şedinţa de Guvern informală, care are loc în această dimineaţă la o vilă de protocol din Capitală.
Citește și
- 17:44Rareș Bogdan, atac dur la adresa lui Ilie Bolojan: ”E ipocrit. Votează cu PSD, dar a blocat un liberal”
- 17:12Votanții USR, singurii care au avut venituri mai mari în ultimul an
- 16:43Nicușor Dan participă joi la Summitul Flancului Estic, care are loc în Polonia. Agenda președintelui României
- 16:34Negocieri la vârf: Ce premier acceptă UDMR într-un guvern minoritar
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























