Politica· 1 min citire

Guvernul Cioloş se reuneşte în şedinţa informală. Ce discută

Guvernul Cioloş se reuneşte în şedinţa informală. Ce discută

Guvernul Cioloş se reuneşte în şedinţa informală. Ce discută

Publicat6 feb. 2016, 09:59
SursăREALITATEA TV

Reformarea administraţiei, derularea proiectelor de infrastructură şi eliminarea risipei sunt câteva probleme pe care le are de rezolvat Guvernul Cioloş până la finalul mandatului. O parte dintre acestea sunt discutate în şedinţa de Guvern informală, care are loc în această dimineaţă la o vilă de protocol din Capitală.

Şedinţa are loc la Vila Lac 1. Vom reveni cu detalii.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Politica