Advertising
Advertising
Guvernele României şi Republicii Moldova merg la Mănăstirea Agapia, pentru prânz de lucru

Guvernele României şi Republicii Moldova merg la Mănăstirea Agapia, pentru prânz de lucru
Scris deRealitatea.NET
Publicat23 mar. 2017, 09:53
Actualizat23 mar. 2017, 09:59
Loc inedit ales de Guvernele României şi Republicii Moldova pentru prânzul de lucru de după şedinţa comună de la Piatra Neamţ: Mănăstirea Agapia.
Citește și
- 10:12Siegfried Mureșan îl atacă pe Sorin Grindeanu după consultările de la Cotroceni: „PNL nu va vota un guvern condus de PSD”
- 07:26Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Miza discuțiilor: securitatea Europei și Flancul Estic al NATO
- 23:32Impostorii care au îngropat România roiesc în jurul lui Bolojan. Ciucu, Blaga și Orban, demascați
- 23:21Radu Marinescu, atac dur la adresa PNL - USR: ”Vor doar ei, minoritari și, dacă se poate, veșnici”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























