Advertising
Advertising
Boc: Dosarul Năstase este "POLITIC" - pesediștii s-au turnat între ei

Boc: Dosarul Năstase este "POLITIC" - pesediștii s-au turnat între ei
Scris deRealitatea.NET
Publicat8 ian. 2014, 16:34
Actualizat8 ian. 2014, 19:22
Sursăagerpres.ro
Primarul municipiului Cluj-Napoca, Emil Boc, a declarat, miercuri, într-o conferință de presă, că premierul Victor Ponta are dreptate "în ghilimele" că "dosarul Năstase" este politic, având în vedere că toți denunțătorii sunt pesediști.
Citește și
- 23:39Elena Lasconi, despre scenariul alegerilor anticipate: ”AUR ar lua 70-80% din voturi”
- 22:35Domnic Fritz, după ce președintele a somat partidele să negocieze pentru un guvern minoritar:”Sunt în contact cu Ilie Bolojan şi Kelemen Hunor”
- 21:29Se reface alianța? PNL vrea să bată palma cu Nicușor Dan: „Sperăm să concretizăm acordul”
- 21:06PNL Ialomița s-a „reformat” cu oameni racolați de la alte partide. Cine este noul șef al liberalilor ialomițeni?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News
























