Advertising
Advertising
Amenințări cu BLOCAJ în Guvern: angajații resping orice diminuare a salariilor

Amenințări cu BLOCAJ în Guvern: angajații resping orice diminuare a salariilor
Scris deRealitatea.NET
Publicat4 dec. 2025, 09:10
Actualizat4 dec. 2025, 09:13
SursăRealitatea PLUS
Angajații din Guvern amenință că vor bloca activitatea dacă li se vor tăia din salarii. Mai exact, oamenii spun că nu vor mai participa la ședințe.
Citește și
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 18:09Gheorghe Piperea critică guvernarea și politicile fiscale: „România, aproape de faliment”
- 17:36Nicoleta Pauliuc acuză existența unor campanii coordonate împotriva unor lideri PNL și cere explicații despre rețelele de boți
- 17:17Propunere-surpriză pentru Palatul Victoria. Grupul PACE îl vrea pe Patriarhul Daniel în fruntea Guvernului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























