Advertising
Advertising
Sfârşit cumplit pentru un om al străzii. A murit la spital, după opt luni de comă. Ce s-a întâmplat

Sfârşit cumplit pentru un om al străzii. A murit la spital, după opt luni de comă. Ce s-a întâmplat
Scris deRealitatea.NET
Publicat27 nov. 2015, 17:50
Actualizat27 nov. 2015, 18:01
Un veteran american de război, care ajunsese om al străzii, a murit la spital, după ce a stat opt luni în comă. El fusese bătut de nişte tineri, în urma unui conflict iscat lângă o benzinărie.
Citește și
- 23:14Atac armat în Canada: trei persoane și-au pierdut viața după un schimb de focuri într-un cartier evreiesc
- 20:41Doliu în economia mondială: Alan Greenspan, legendarul președinte al Federal Reserve, a murit la vârsta de 100 de ani
- 20:00Haos după un accident rutier. Aproape două milioane de albine au invadat zona după răsturnarea unui camion
- 19:19Serviciile de informații avertizează: Inteligența Artificială va putea prăbuși guverne în câteva luni
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























