Advertising
Advertising
Rusia ridică interdicţiile la importurile unor alimente

Rusia ridică interdicţiile la importurile unor alimente
Scris de Realitatea.NET Publicat: 21 aug. 2014, 11:12
Rusia renunţă la unele interdicţii impuse importurilor din ţările UE pentru produse precum laptele fără lactoză sau seminţele de cartofi şi ceapă, întrucât nu s-au putut găsi suficiente resurse pe piaţa internă pentru a le înlocui, informează Novinite.
Citește și
- 23:57Avertismentul fostului comandant al armatei ucrainene: „Rusia a învățat să contracareze aproape toate armele NATO”
- 23:44Trump și-ar fi ales deja favoritul pentru alegerile din 2028. Ce le-a spus donatorilor în spatele ușilor închise
- 23:13Reacția MAE în cazul cetățeanului român arestat în Germania pentru spionaj.”Nu au fost înregistrate solicitări de asistenţă consulară”
- 23:03Ucraina trece la un nou nivel. Zelenski a ordonat operațiuni speciale împotriva ndustriei militare ruse
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























