Advertising
Advertising
Primarul Londrei cere revenirea Marii Britanii în UE: „Brexitul a făcut rău țării, mi-a frânt inima”

Primarul Londrei cere revenirea Marii Britanii în UE.
Scris de Realitatea.NET Publicat: 20 mar. 2026, 12:48
Primarul Londrei, Sadiq Khan, a declarat că Partidul Laburist ar trebui să intre în alegerile generale din 2029 cu un obiectiv clar: readucerea Regatul Unit în Uniunea Europeană.
Citește și
- 23:33Incident într-un parc de distracții: un adolescent de 13 ani a murit după ce a fost proiectat dintr-un carusel aflat în mișcare
- 22:32Mark Rutte, întâlnire cu Donald Trump, la Casa Albă. Șeful NATO încearcă să atenueze tensiunile înainte de summitul de la Ankara
- 22:30Doi români din Marea Britanie au recunoscut că au ucis doi bărbați. Își sedau victimele pentru a le jefui
- 20:07Destin frânt prea devreme: doi tineri căsătoriți au murit la câteva zile distanță, la doar o lună după nuntă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























