Advertising
Advertising
Primarul Londrei a adus un omagiu șoferului de autobuz din România, mort de coronavirus

Primarul Londrei a adus un omagiu șoferului de autobuz din România, mort de coronavirus
Scris de Realitatea.NET Publicat: 27 apr. 2020, 00:13
Un bărbat din Brăila, aflat în Londra de mai bine de patru ani și care lucra ca șofer de autobuz, se numără printre pacienții care au decedat din pricina infecției cu Covid-19.
Citește și
- 23:33Incident într-un parc de distracții: un adolescent de 13 ani a murit după ce a fost proiectat dintr-un carusel aflat în mișcare
- 22:32Mark Rutte, întâlnire cu Donald Trump, la Casa Albă. Șeful NATO încearcă să atenueze tensiunile înainte de summitul de la Ankara
- 22:30Doi români din Marea Britanie au recunoscut că au ucis doi bărbați. Își sedau victimele pentru a le jefui
- 20:07Destin frânt prea devreme: doi tineri căsătoriți au murit la câteva zile distanță, la doar o lună după nuntă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























