Advertising
Advertising
Vizita la Urgenţe terminată prost pentru spital. Cum a reacţionat un tânăr drogat cu etnobotanice

Vizita la Urgenţe terminată prost pentru spital. Cum a reacţionat un tânăr drogat cu etnobotanice
Scris deRealitatea.NET
Publicat8 feb. 2016, 17:00
Actualizat8 feb. 2016, 17:10
SursăREALITATEA TV
Un tânăr drogat a făcut prăpăd în unitatea de Primiri Urgenţe a Spitalului Judeţean Galaţi. Pacientul de 28 de ani, aflat sub influența etnobotanicelor, a atacat medicii și a stricat un aparat de diagnostic. A fost necesară intervenţia jandarmilor şi poliţiei pentru a-l potoli pe bătăuș și pentru a-l transporta la Spitalul de Psihiatrie.
Citește și
- 16:26Avertisment de la medici: Insolația poate fi fatală. Ce măsuri de urgență trebuie să iei pe caniculă
- 16:08Decizie de ultimă oră: 200 de milioane de euro din PNRR merg la privat
- 23:28Discuții aprinse în culise. Mesajul dur primit de Benjamin Netanyahu de la Donald Trump
- 23:02Mohammad Murad, lecție de management pentru partidele politice: „În AUR sunt peste 40 de oameni din business. În USR și PNL sunt doar 5-6”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























