Advertising
Advertising
Fată de 13 ani, bătută cu bestialitate de alte adolescente, în parcul IOR. Niciun adult n-a observat nimic

Deși totul s-a petrecut ziua în amiaza mare, nimeni n-a văzut și nu a intervenit
Scris deRealitatea.NET
Publicat7 iul. 2023, 23:20
Actualizat7 iul. 2023, 23:37
SursăRealitatea Plus
Caz șocant în Capitală! O fată de 13 ani, fiica unei asistente de la Serviciul de Ambulanță București-Ilfov, a fost bătută cu bestialitate într-un parc din Capitală de către un grup de adolescente. Au ademenit-o pe Adelina în parc, au bătut-o și au umilit-o, iar apoi i-au cerut să-i spună mamei ei că a căzut de pe trotinetă. După ce adevărul a ieșit la iveală, mama fetei a depus o plângere. Adelina suferă însă și de o boală care îi provoacă malformații osoase, iar medicii se tem că ar putea rămâne cu sechele. Atenție, urmează imagini cu un puternic impact emoțional.
Citește și
- 19:19Serviciile de informații avertizează: Inteligența Artificială va putea prăbuși guverne în câteva luni
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:16Pe ce promite Primăria Capitalei că dă 17 milioane de euro ca să scape Bucureștiul de coșmarul din trafic
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News






























