Advertising
Advertising
Tragedie pe Siret. 5 copii cu vârste între 14 si 18 ani s-au înecat la scăldat

Victimele au fost scoase din apa inconțtiente (foto: ISU Neamț)
Scris deRealitatea.NET
Publicat1 aug. 2021, 19:13
Actualizat2 aug. 2021, 00:04
Trupurile celor 5 copii care s-au înecat în Siret, duminică după-amiază, au fost recuperate, în urma unei ample operațiuni de căutate. Din păcate, în ciuda manevrelor repetate de resuscitare, niciunl dintre ei nu a putut fi redus la viață.
Citește și
- 23:30Fostul comandant al lui Trump, față în față cu Ana Maria Păcuraru, într-un interviu exploziv marca Realitatea PLUS: ”Europa nu își apără valorile”-VIDEO
- 16:25România, lovită de primul val de caniculă din acest an. Temperaturile din termometre o vor lua razna. Anunțul șefei ANM-VIDEO
- 18:17Uniformele școlare ar putea deveni obligatorii din septembrie. Proiectul de lege a ajuns în Parlament
- 16:18Avocatul Toni Neacșu, atac dur la adresa USR în cazul lui Dominic Fritz: „Au uitat de Fără penali în funcții publice”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























