Advertising
Advertising
Motive de îngrijorare pentru bănci: tot mai mulți români sunt restanțieri, deși salariile au crescut

Motive de îngrijorare pentru bănci: tot mai mulți români sunt restanțieri, deși salariile au crescut
Scris de Realitatea.NET Publicat: 7 mar. 2016, 12:55
Vești îngrijorătoare pentru bănci: Tot mai mulți români sunt restanțieri la plata datoriilor de la an la an. Deși salariile au crescut în 2015, numărul datornicilor e mai mare.
Citește și
- 19:19Serviciile de informații avertizează: Inteligența Artificială va putea prăbuși guverne în câteva luni
- 18:41Radiografia fiscală a Cabinetului Veștea: Diagnoză corectă a ANAF, dar fără calendar de tratament. Marile capcane pentru mediul de afaceri
- 18:15Protest la Parlament: Funcționarii publici intră în grevă japoneză în plină învestire a Guvernului
- 17:16Pe ce promite Primăria Capitalei că dă 17 milioane de euro ca să scape Bucureștiul de coșmarul din trafic
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























