Advertising
Advertising
Secretele digitale ale instituțiilor statului român, pe mâna firmelor lui Sebastian Ghiță

Secretele digitale ale instituțiilor statului român, pe mâna firmelor lui Sebastian Ghiță
Scris deRealitatea.NET
Publicat23 mar. 2026, 23:55
SursăRealitatea.net, realitatea plus
Companiile fondate și controlate de Sebastian Ghiță, în special Teamnet International SA și Asesoft International, au semnat de-a lungul timpului sute de contracte cu instituții publice și companii de stat din România. Companiile fugarului Ghiță au furnizat sisteme software, echipamente IT și servicii de mentenanță chiar și Ministerului de Externe.
Citește și
- 19:21Imagini șocante: mașină cuprinsă de flăcări după un accident
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
- 23:09Apelul Cristelei Georgescu către părinți: „Să le dăm copiilor nu doar un nume de sfânt, ci un reper moral. Citiți-le viețile sfinților!”
- 23:01Schimbare de strategie la Palatul Victoria. Adrian Veștea continuă programul lui Bolojan, dar anunță excepții: „Nu poți tăia la paușal. Vom analiza de la caz la caz, au fost zone vulnerabile afectate”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























