Advertising
Advertising
Scandal la ICCJ. Judecătorii au vrut să îl evacueze pe Teodor Mărieş din sala de judecată
Scandal la ICCJ. Judecătorii au vrut să îl evacueze pe Teodor Mărieş din sala de judecată
Scris deRealitatea.NET
Publicat27 ian. 2016, 09:47
Actualizat27 ian. 2016, 15:53
Scandal la ICCJ. Teodor Mărieş, preşedintele Asociaţiei 21 decembrie 1989, a ridicat vocea în sala de judecată, după ce judecătorul a anunţat un alt termen în Dosarul Revoluţiei, anunţă Realitatea Tv.
Citește și
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
- 23:09Apelul Cristelei Georgescu către părinți: „Să le dăm copiilor nu doar un nume de sfânt, ci un reper moral. Citiți-le viețile sfinților!”
- 23:01Schimbare de strategie la Palatul Victoria. Adrian Veștea continuă programul lui Bolojan, dar anunță excepții: „Nu poți tăia la paușal. Vom analiza de la caz la caz, au fost zone vulnerabile afectate”
- 22:59Adrian Veștea anunță că are o majoritate sigură: „Avem acele 200 de voturi, chiar depășim acest număr. Începând de mâine chem la discuții toate forțele proeuropene”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























