SCANDAL ca-n FILME în Piteşti: alungată de iubit de acasă în pielea goală. Unde au ajuns hainele ei

SCANDAL ca-n FILME în Piteşti: alungată de iubit de acasă în pielea goală. Unde au ajuns hainele ei
Scandal ca în filme între doi iubiţi din Piteşti. Mai întâi el a ameninţat-o cu pistolul cu gaze şi i-a aruncat hainele pe geam. Apoi ea a luat lucrurile bărbatului şi le-a aruncat de la etaj printre pomii din faţa blocului. El nu a vrut să rămână datori, aşa că şi-a dezbrăcat iubita în pielea goală şi ... a dat-o afară din casă. Bărbatul este acum căutat de poliţie.
Ea este barmaniţă şi are 24 de ani. El 32 şi pune muzică la nunţi. Cei doi locuiesc cu chirie într-un bloc din Piteşti, dar vecinii îi văd cam rar, pentru că sunt mai mult plecaţi.
Locatarii blocului au auzit scandalul şi au sunat la 112, dar până la sosirea poliţiştilor tânăra goală-puşcă s-a refugiat la o vecină, iar tânărul a fugit. Dar nu înainte de a încerca să spargă uşa vecinei.
Bărbatul care şi-a dat iubita afară din casă este în continuare căutat de poliţie.
Citește și:
- 23:59 - Manevrele făcute de frații Micula. Cum au controlat puterea și au ajuns să beneficieze de milioane de euro
- 23:54 - Caz șocant într-o creșă din județul Cluj. O educatoare care i-ar fi agresat pe copii, concediată: unui micuț i-ar fi pus cuțitul la gât
- 23:46 - Oana Gheorghiu, prinsă în afaceri cu firme din Germania. Lucruri mai puțin știute despre trecutul vicepremierului interimar
- 23:33 - Cristiano Ronaldo, campion în Arabia Saudită cu Al-Nassr! Portughezul a marcat o dublă în meciul de titlu
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














