Advertising
Advertising
Românii care folosesc apa de la robinet pentru a uda în grădină, pasibili de AMENDĂ

Românii care folosesc apa de la robinet pentru a uda în grădină, pasibili de AMENDĂis consumul
Scris deRealitatea.NET
Publicat25 iun. 2024, 07:37
Actualizat25 iun. 2024, 07:39
SursăRealitatea PLUS
Apa de la robinet nu trebuie folosită pentru udatul grădinii! Din cauza temperaturilor tot mai ridicate din ultima perioadă, furnizorii fac apel către consumatori să nu folosească resursele în mod iresponsabil. În caz contrar, românii ar putea fi amendați.
Citește și
- 14:02Droguri în instituțiile statului: Teste inopinate pentru miniștri și oficiali
- 13:35Planul SUA în Europa. Secretarul general NATO: „Nu este o retragere”
- 12:12SURSE. Cum arată componența guvernului lui Adrian Veștea
- 12:02Avion prăbușit pe o autostradă din Texas: Pasageri salvați din aeronava în flăcări VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























