Microbuz școlar, filmat în timp ce rula cu ușa deschisă și cu elevi în interior pe o șosea din Bihor - VIDEO

Microbuz școlar, filmat în timp ce rula cu ușa deschisă și cu elevi în interior pe o șosea din Bihor - VIDEO
Scene ireală pe un drum național din județul Bihor. Un microbuz școlar a fost filmat pe participanții la trafic în timp ce rula cu elevi în interior și cu ușa deschisă. Edilul localității a încercat să minimalizeze situația, dând vina pe un teribilismul copillor.
Jurnaliștii publicației Bihoreanul cei care au prezentat filmarea cu microbuzul, au luat legătura cu primarul comunei Sâmbăta, care a explicat că un copil ar fi pus piciorul in fața senzorului care comandă închiderea ușii, dar a recunoscut că șoferul trebuie să verifici și că va fi sancționat.
După ce înregistrarea video a ajuns în spațiul public, conducătorul auto a fost chemat la poliție și sancționat cu avertisment pentru conducerea unui autovehicul cu ușa deschisă în timpul mersului.
Citește și:
- 06:59 - Liderul unei grupări religioase din Cluj, arestat pentru că ar fi agresat cel puțin patru minore. Cum acționa bărbatul
- 23:36 - Kelemen Hunor: „Nu putem doborî nicio dronă, deși intră peste noi”
- 23:32 - Kelemen Hunor, avertisment dur: „Dacă îl alegi pe Tomac, îl alegi pe Băsescu. Acest guvern este o invenție românească, un monstru când aprinzi lumina”
- 23:07 - Incendiu în apropierea unei pensiuni din Sulina. Pompierii au intervenit cu ambarcațiuni pentru stingerea focului
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























