Actual· 1 min citire

Mașina unui lider PSD a fost vandalizată. FOTO șocant

Mașina unui lider PSD a fost vandalizată. FOTO șocant

Mașina unui lider PSD a fost vandalizată. FOTO șocant

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 13 ian. 2018, 15:45

Situație gravă petrecută în centrul istoric al Brașovului: mașina personală a unui șef de organizație PSD a fost vandalizată.

Supriză neplăcută sâmbătă dimineaţă pentru preşedinta organizaţiei municipale a femeilor din PSD Braşov, Adela Diaconu. Maşina, parcată în Centrul Istoric al Braşovului, a fost vandalizată de persoane necunoscute.

„Mi se pare ciudat că am păţit aşa ceva exact după ce în presă a apărut bilanţul organizației pe care o conduc. Și mai e scris şi cu roşu. Până acum nu am avut nicio problemă. Nicio altă maşină nu a fost vandalizată în zonă, deci nu cred că e o coincidenţă. De altfel, nu am avut niciun incident rutier în peste zece ani", ne-a declarat Adela Diaconu, care a precizat că a sunat la Poliţie pentru a semnala cele întâmplate.

Adela Diaconu a candidat din partea PSD Brașov pentru Senat la ultemele alegeri parlamentare., potrivit News Brasov.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual