Advertising
Advertising
Luminița Odobescu, fost ministru de Externe, a fost numită consilier de stat al Cabinetului Ciolacu 2

Luminița Odobescu, fostul ministru de Externe, a fost numită consilier de stat al Guvernului Ciolacu 2. Foto: Profimedia
Scris deRealitatea.NET
Publicat14 ian. 2025, 14:35
Actualizat14 ian. 2025, 15:00
Fostul ministru de Externe Luminiţa Odobescu a fost numită consilier de stat în cadrul Cancelariei premierului Marcel Ciolacu, potrivit unei decizii publicate în Monitorul Oficial.
Citește și
- 19:13Droguri de mare risc, trimise în închisori prin scrisori. Doi traficanți, arestați, în Mureș
- 18:27Te-ai plictisit de Mamaia și Dubai? Atunci poti să-ți faci vacanța în...spațiu!
- 16:58Negocieri contracronometru la Cotroceni. Președintele Nicușor Dan presează partidele cu desemnarea premierului
- 16:26Avertisment de la medici: Insolația poate fi fatală. Ce măsuri de urgență trebuie să iei pe caniculă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























