Actual· 1 min citire

La un pas de TRAGEDIE! O mașină a luat foc în benzinărie, în timp ce se afla la pompă VIDEO

Mașina a luat foc în timp ce era alimentată cu carburant. Foto/Captură video

Mașina a luat foc în timp ce era alimentată cu carburant. Foto/Captură video

Publicat17 iul. 2024, 07:13
SursăRealitatea

A fost pericol de explozie într-o stație PECO de pe Centura Capitalei! O mașină a fost cuprinsă de flăcări în timp ce se afla la pompele de carburant. 

Totul s-a întâmplat în localitatea Tunari, iar in benzinărie se aflau mai multe mașini.

Mai mulți șoferi au sunat la 112 și au așteptat venirea salvatorilor. La fața locului au ajuns mai multe echipaje de pompieri, iar traficul în zonă a fost oprit.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual