Advertising
Advertising
Județul Alba: S-a urcat la volanul unei autoutilitare fără a avea permis și a lovit o mașină parcată
25 aug. 2020, 16:19

politie alba
Articol scris de Scris de Andrei Zbîrnea
La data de 24 august 2020, în jurul orei 18.30, polițiștii Secției 7 Poliție Rurală Sebeș s-au deplasat pe raza localității Câlnic unde un cetățean a reclamat, prin 112, faptul că autoturismul său, care era parcat în fața locuinței, a fost lovit de o autoutilitară.
În urma verificărilor efectuate, polițiștii au constatat că un tânăr de 29 de ani, din comuna Câlnic, în timp ce conducea o autoutilitară, a efectuat o manevră de întoarcere, împrejurare în care a acroșat autoturismul reclamantului, după care și-a continuat drumul. Citește continuarea pe realitateadealba.net.
Citește și:
- 17:42 - Vara sosește mai devreme și ucide: record de decese cauzate de caniculă în Spania, în plină lună mai
- 17:38 - Ion Cristoiu, după victoria Realitatea Plus în instanță, în fața CNA: „Este un semnal că justiția și-a revenit, nu mai este un instrument”
- 17:27 - Alertă la Paris: șeful armatei franceze recunoaște că Germania „vine tare din urmă” și va deveni forța militară nr. 1 din Europa
- 17:09 - Laura Codruța Kovesi, acuzată că a depășit limitele funcției și a intervenit în justiția elenă. Atac din partea unui fost procuror general
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














