Actual· 1 min citire

Încă un lider PNL a ajuns la spital, după ce simptomele COVID s-au agravat

Încă un lider PNL a ajuns la spital, după ce simptomele COVID s-au agravat

Încă un lider PNL a ajuns la spital, după ce simptomele COVID s-au agravat

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 23 nov. 2020, 19:00

Liderul PNL Argeș, Adrian Miuțescu, a fost internat luni la spitalul „Matei Balș” din București, după ce simptomele în urma contaminăroo cu noul coronavirus s-au agravat, potrivit ziarularges.ro.

Internarea a survenit la trei zile după ce liderul liberal a confirmat că a fost testat pozitiv COVID-19. "Am fost depistat pozitiv cu coronavirus. Retransmit apelul binecunoscut către populaţie: protejaţi-vă!”, a scris Adrian Miuţescu pe Facebook.

Acesta s-a testat „având în vedere gravitatea pandemiei şi numărul mare de infectări”.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual