Facebook a căzut vineri după-amiază. Rețeaua socială, nefuncțională

Facebook a căzut vineri după-amiază. Rețeaua socială, nefuncțională
Facebook nu era funcțional vineri după-amiază în jurul orei 15.00. Probleme au fost raportate în România, dar și în alte țări, dar au fost rezolvate după câteva minute.
Facebook a picat! Rețeaua socială a căzut vineri, cel mai probabil din cauza unor probleme legate de servere. Disfuncționalitatea a durat câteva minute
Probleme au fost semnalate în România, dar și în Ungaria și Republica Moldova, potrivit raportărilor venite pe site-ul downdetector.
Unii utilizatori au anunțat că probleme de accesare a Facebook erau și în Italia sau în Slovacia și Olanda.
Nu doar Facebook a fost afectat de probleme, ci și serviciul de mesagerie, Facebook Messneger. Probleme de funcționalitate avea și Instagram.
Citește și:
- 08:40 - Banca Centrală Europeană ar putea majora dobânzile în iunie, dacă inflaţia nu va încetini
- 08:34 - Miniștrii lui Bolojan promit bani în plus înainte să plece. Dragoș Pîslaru: ”Veniturile salariale din zona publică nu scad”
- 08:34 - Emmanuel Macron a cântat „La Bohème” la un dineu oficial din Erevan, acompaniat de premierul Armeniei. Imaginile au devenit virale VIDEO
- 08:24 - Strategia UE împotriva sărăciei. Bruxelles cere țărilor rezultate maxime, cu fonduri zero
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














