Advertising
Advertising
Doi bărbați, arestați preventiv pentru trafic de migranți, în Caraș-Severin

Sursa foto: Poliția Română
Scris de Realitatea.NET Publicat: 8 aug. 2022, 13:42
Doi români au fost arestați preventiv pentru 30 de zile pentru trafic de migranți, după ce au fost depistaţi că încercau să transporte opt cetăţeni din India care au intrat ilegal în ţară, din Serbia, în zona Naidăş.
Citește și
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
- 23:09Apelul Cristelei Georgescu către părinți: „Să le dăm copiilor nu doar un nume de sfânt, ci un reper moral. Citiți-le viețile sfinților!”
- 23:01Schimbare de strategie la Palatul Victoria. Adrian Veștea continuă programul lui Bolojan, dar anunță excepții: „Nu poți tăia la paușal. Vom analiza de la caz la caz, au fost zone vulnerabile afectate”
- 22:59Adrian Veștea anunță că are o majoritate sigură: „Avem acele 200 de voturi, chiar depășim acest număr. Începând de mâine chem la discuții toate forțele proeuropene”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























