Dan Grigore vine vineri la Realitatea Românească

Dan Grigore vine vineri la Realitatea Românească
Pianistul Dan Grigore este invitatul lui Octavian Hoandră la emisiunea Realitatea Românească de vineri, 3 aprilie.
În România, elitele nu mai sunt respectate şi nici folosite ca model pentru societate. Pseudovalorile sunt acum cele care trasează destinul ţării. Unde ne sunt intelectualii şi ce ascunde tăcerea acestora află de la una dintre cele importante personalităţi ale muzicii româneşti de azi. Dan Grigore este invitatul lui Octavian Hoandră la Realitatea Românească. Astazi, la ora 21.
Iar de la ora 22, trei peronalităţi de marcă îţi spun care sunt consecinţele asupra societăţii româneşti şi cum se va schimba mentalitatea clasei politice la finalul cruciadei anticorupţie purtată astazi de DNA.
Pianistul Dan Grigore, scriitorul Dinu Flămând şi jurnalistul Ion M. Ioniţă în acestă seară la Realitatea Românească.
Citește și:
- 12:40 - Reacția lui Radu Miruță după acuzațiile șefului Romarm: „Ministrul Apărării nu decide firmele proiectelor SAFE”
- 12:17 - Alertă în Constanța: o tânără de 19 ani a vrut să se arunce de la etajul 4 al unui bloc. Negociatorii SAS au reușit să o convingă să renunțe în ultima secundă
- 12:06 - Poliția, în pragul unui exod de personal: Proiectul privind interzicerea cumulului pensiei cu salariul ar putea bloca sistemul. Zelca: „Vom contesta legea la CCR”
- 11:29 - Incendiu puternic la un restaurant din București: 20 de persoane evacuate. Pompierii au intervenit cu 8 autospeciale de stingere
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














