Advertising
Advertising
Canicula face o victimă: bărbat MORT în stația de autobuz

Un bărbat de 64 de ani, victimă a caniculei
Scris deRealitatea.NET
Publicat15 iul. 2021, 13:24
Actualizat15 iul. 2021, 13:25
Un bărbat a murit, joi, din cauza caniculei, după ce s-a prăbușit din picioare, într-o stație de autobuz din Satu Mare. Tragedia s-a întâmplat sub privirile îngrozite ale trecătorilor.
Citește și
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
- 23:09Apelul Cristelei Georgescu către părinți: „Să le dăm copiilor nu doar un nume de sfânt, ci un reper moral. Citiți-le viețile sfinților!”
- 23:01Schimbare de strategie la Palatul Victoria. Adrian Veștea continuă programul lui Bolojan, dar anunță excepții: „Nu poți tăia la paușal. Vom analiza de la caz la caz, au fost zone vulnerabile afectate”
- 22:59Adrian Veștea anunță că are o majoritate sigură: „Avem acele 200 de voturi, chiar depășim acest număr. Începând de mâine chem la discuții toate forțele proeuropene”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























