Actual· 1 min citire

Bătaie cu bâte, în trafic: 15 persoane, reținute

Bătaie cu bâte, în trafic: 15 persoane, reținute

Bătaie cu bâte, în trafic: 15 persoane, reținute

Publicat24 oct. 2020, 22:25
SursăRealitatea PLUS

Scandal cu bâte în trafic, lângă o localitate din județul Ialomița.

Polițiștii au intervenit în forță după ce mai multe persoane s-au luat la ceartă în urma unui accident ușor petrecut lângă localitatea Sinești. Din fericire, nimeni nu a fost rănit în urma conflictului, însă polițiștii au dus la secție nu mai puțin de 15 persoane care au participat la scandal.

Oamenii legii au mai ridicat de la fața locului mai multe bâte și alte obiecte contondente.

Autoritățile continuă cercetările în acest caz.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual