Anamaria Prodan, în stare tot mai gravă, după ce a fost confirmată cu COVID-19

Anamaria Prodan, în stare tot mai gravă, după ce a fost confirmată cu COVID-19
Starea Anamariei Prodan s-a înrăutăţit după ce a fost confirmată cu Covid-19, astfel că impresara a fost nevoită să cheme Salvarea la vila din Snagov. Anamaria a ajuns de urgenţă la Matei Balş pentru mai multe investigaţii.
Problemele au început pentru celebra impresară săptămâna trecută după ce a participat la o şedinţă a conducerii clubului Hermannstadt, la Sibiu, unde mare parte din echipă a fost confirmată cu Covid-19. Vedeta şi-a dat seama că nu este în regulă după ce a constatat simptomele: dureri de cap şi febră! În urma unui test făcut, i s-au confirmat aşteptările.
Surse din aproierea Anamariei au povestit pentru Click! că, duminică după-amiază, aceasta a ajuns de urgenţă la spital pentru a-şi face investigaţii serioase.
“Ana a fost bine, nu a avut simptome majore la început. Iniţial, s-a simţit obosită, şi a preferat să stea în pat. A avut grijă să îi protejeze şi pe ai ei, chiar e precaută. Însă duminică dimineaţă totul s-a schimbat. Ana s-a simţit foarte rău şi a sunat la ambulanţă. Nu a vrut să mai stea, aşa că s-a prezentat de urgenţă la Matei Balş unde i s-au făcut radiografii la plămâni”, a declarat un apropiat al Anamariei Prodan, pentru ziarul Click!
Citește și:
- 20:52 - Programul SAFE riscă să intre în blocaj: contractul nu poate fi semnat. Avertisment de la un europarlamentar AUR
- 20:39 - Un copil de trei ani a murit după ce a căzut într-o fântână adâncă de 22 de metri
- 20:36 - Numerele norocoase de joi au fost extrase. Premii de milioane la Loto 6/49 și Joker
- 20:20 - Hantavirusul în România: Autoritățile dau asigurări că nu există motive de alarmă
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














