Actual· 1 min citire

Alertă! O femeie a murit după ce s-a aruncat în fața metroului!

Alertă! O femeie a murit după ce s-a aruncat în fața metroului!

Alertă! O femeie a murit după ce s-a aruncat în fața metroului!

Publicat22 apr. 2019, 21:19
Actualizat22 apr. 2019, 22:28

O nouă scenă șocantă a avut loc luni seară la metroul din Capitală! 

UPDATE: O femeie în vârstă de 60 de ani s-a aruncat, luni seară, în faţa trenului în staţia de metrou Gorjului, la faţa locului intervenind Detaşamentul Special de Salvatori, informează ISU Bucureşti-Ilfov. Femeia a murit în urma impactului.

Detaşamentul Special de Salvatori a intervenit, la staţia de metrou Gorjului din Capitală, unde o femeie în vârstă de 60 de ani s-a aruncat în faţa trenului. Femeia a murit în urma impactului.

Nu a fost întrerupt curentul la metrou, precizează reprezentanţii ISU Bucureşti-Ilfov.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

Mai multe știri din Actual