Advertising
Advertising
Ședință de urgență, s-a decis cum vor funcționa creșele și after-schoolurile. Ministrul Educației va face anunțul

Ședință de urgență, s-a decis cum vor funcționa creșele și after-schoolurile. Ministrul Educației va face anunțul
Scris deRealitatea.NET
Publicat8 nov. 2020, 11:18
Actualizat8 nov. 2020, 12:06
Cu mai puțin de 24 de ore înainte de intrarea în carantină parțială, la Palatul Victoria a avut loc o ședință de urgență, la care s-a stabilit cum vor funcționa creșele, dar și unitățile de tip afterschool.
Citește și
- 19:21Imagini șocante: mașină cuprinsă de flăcări după un accident
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
- 23:09Apelul Cristelei Georgescu către părinți: „Să le dăm copiilor nu doar un nume de sfânt, ci un reper moral. Citiți-le viețile sfinților!”
- 23:01Schimbare de strategie la Palatul Victoria. Adrian Veștea continuă programul lui Bolojan, dar anunță excepții: „Nu poți tăia la paușal. Vom analiza de la caz la caz, au fost zone vulnerabile afectate”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























