Actual· 1 min citire

A făcut injecții pentru a-și mări sânii. La scurt timp, bustul i-a scăzut și stomacul s-a umflat

A făcut injecții pentru a-și mări sânii. La scurt timp, bustul i-a scăzut și stomacul s-a umflat

A făcut injecții pentru a-și mări sânii. La scurt timp, bustul i-a scăzut și stomacul s-a umflat

Realitatea.NET
Scris de Realitatea.NET Publicat: 29 nov. 2016, 19:50

Pățania unei nefericite femei din China face înconjurul internetului. Dornică să își mărească sânii, femeia a observat că bustul i-a scăzut dramatic la scurt timp după injecțiile care ar fi trebuit să aibă un efect miraculos. Mai mult, femeia a observat că stomacul i s-a mărit.

Femeia de vârstă mijlocie din China, pe nume Wang, a dezvăluit că acum câțiva ani a apelat la injecții pentru a-și mări bustul. Din păcate, în ultima perioadă bustul i s-a micșorat, dar stomacul a început să îi se mărească.

Doctorii au descoperit că sânii injectați ai femeii "căzuseră" în stomac, scrie NetEase, citat de Shanghaiist. Femeia primise, se pare, injecții cu "Amazingel", o substanță "minune", interzisă în multe țări din lume și în China, fiind carcinogen și incompatibil cu organismul uman. În plus, se "mișcă" din locul în care a fost injectat.

În urma unei operații, medicii din China au extras substanța din stomacul femeii.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News