Advertising
Advertising
12 persoane implicate într-un accident rutier petrecut în județul Covasna! A fost activat PLANUL ROȘU

12 persoane implicate într-un accident rutier petrecut în județul Covasna! A fost activat PLANUL ROȘU
Scris deRealitatea.NET
Publicat12 iul. 2020, 15:05
Actualizat12 iul. 2020, 15:06
Pompierii militari au fost solicitați să intervină, astăzi, la un accident rutier în care au fost implicate două autovehicule, produs pe DJ121, între localitățile Imeni și Zăbala, județul Covasna, informează realitateadecovasna.net.
Citește și
- 19:21Imagini șocante: mașină cuprinsă de flăcări după un accident
- 23:19Putin, telefon surpriză de ziua lui Trump. Despre ce au discutat cei doi lideri
- 23:09Apelul Cristelei Georgescu către părinți: „Să le dăm copiilor nu doar un nume de sfânt, ci un reper moral. Citiți-le viețile sfinților!”
- 23:01Schimbare de strategie la Palatul Victoria. Adrian Veștea continuă programul lui Bolojan, dar anunță excepții: „Nu poți tăia la paușal. Vom analiza de la caz la caz, au fost zone vulnerabile afectate”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























