Advertising
Advertising
Ştefan Bănică: "Mulţumim pentru cea mai proastă guvernare din ultimii 100 de ani". Sala, în picioare
Ştefan Bănică: "Mulţumim pentru cea mai proastă guvernare din ultimii 100 de ani". Sala, în picioare
Scris deCristian Otopeanu
Publicat7 mar. 2019, 21:57
Actualizat22 nov. 2019, 18:17
SursăCRISTIAN OTOPEANU
Ştefan Bănică jr. a susţinut, la Bucureşti, tradiţionalul spectacol dedicat femeilor, cu ocazia zilei de 8 martie. În timpul show-ului, artistul a rostit următoarele cuvinte: "Mulţumim pentru cea mai proastă guvernare din ultimii 100 de ani", conform jurnalistului realitatea.net Cristian Otopeanu, prezent în sală.
Citește și
- 16:51Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
- 16:41Laura Codruța Kovesi pierde procesul de la Atena. Instanța Supremă din Grecia a decis împotriva EPPO
- 16:34Negocieri la vârf: Ce premier acceptă UDMR într-un guvern minoritar
- 16:24Alertă ANAF pentru românii cu venituri din afara țării: Ce trebuie să schimbi urgent în Declarația Unică
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























