Advertising
Advertising
Marian Vanghelie: "Acum să fiu puţin hazliu. Arhiva SIPA s-a luat pe CD-URI ca nişte covrigi pe aţă"

Marian Vanghelie: "Acum să fiu puţin hazliu. Arhiva SIPA s-a luat pe CD-URI ca nişte covrigi pe aţă"
Scris deRealitatea.NET
Publicat24 mai 2017, 19:50
Actualizat24 mai 2017, 21:14
Marian Vanghelie, fost vicepreşedinte PSD şi fost primar al sectorului 5, a declarat, în exclusivitate la Realitatea Tv, că are informaţii potrivit cărora arhiva SIPA a fost copiată pe nişte CD-uri care apoi au fost puse pe o aţă, precum un şirag de covrigi.
Citește și
- 15:14Guvernul PSD va avea un număr mai mic de ministere. Funcția de vicepremier ar putea fi eliminată
- 14:59AUR propune majorarea plafonului pentru microîntreprinderi la 500.000 de euro pentru sprijinirea antreprenorilor români
- 14:56Mihai Fifor: „România are nevoie urgentă de un guvern funcțional”. Cine face parte din echipa de negociere a PSD
- 14:09Bolojan primește în partid trădători pe care îi numea extremiști: Senatorul lui Șoșoacă trece în PNL
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























