Advertising
Advertising
Guvernul spaniol își cere scuze pentru violențele de la referendumul din Catalonia

Guvernul spaniol își cere scuze pentru violențele de la referendumul din Catalonia
Scris deRealitatea.NET
Publicat6 oct. 2017, 14:33
Actualizat6 oct. 2017, 16:06
Reprezentantul oficial al guvernului spaniol în Catalonia și-a cerut scuze pentru violențele politiei împotriva susținătorilor separării provinciei, la referendumul care a avut loc la sfârșitul săptămâna trecute, anunță agenția Reuters.
Citește și
- 18:14Ministru american, mesaj pentru Europa: „Nu vă mai plângeți. Mor mai mulți oameni iarna decât vara”
- 16:33Canicula extremă se mută spre est: Germania, lovită de temperaturi record
- 16:27Francezii au găsit o soluție împotriva caniculei. Materialul aplicat pe geamuri a dispărut din magazine
- 16:09Sentință pe viață pentru autorul atacului soldat cu șase morți la târgul de Crăciun din Magdeburg
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























