Advertising
Advertising
Ar trebui să ne temem? Nivel astronomic al radiaţiilor la Fukushima

Ar trebui să ne temem? Nivel astronomic al radiaţiilor la Fukushima
Scris deRealitatea.NET
Publicat9 feb. 2017, 22:45
Actualizat9 feb. 2017, 22:51
Dezastrul de la Fukishima este considerat cel mai mare dezastru nuclear după cel de la Cernobîl (1986).
Citește și
- 18:32Culisele „Pactului” propus de PNL, deconspirate de Miron Mitrea: „Se bazează pe voturi de la cei care nu se înțeleg. Vor doar să împartă sute de milioane de euro”
- 17:02Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 16:41Vreme extremă: Alerte meteo de furtuni și vijelii. Vezi harta județelor afectate
- 16:32Negocieri la Cotroceni: Nicușor Dan testează terenul pentru un guvern minoritar după eșecul Cabinetului Veștea
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News


























