Advertising
Advertising
Scandal uriaș la Steaua. Două vedete, scoase din lot

Scandal uriaș la Steaua. Două vedete, scoase din lot
Scris de Realitatea.NET Publicat: 18 mar. 2015, 13:09
Steaua. Alexandru Bourceanu și Cornel Râpă au fost trimiși la București, deși făcuseră deplasarea cu restul lotului la Piatra Neamț. Steaua are un avans de patru puncte în fața echipei ASA Tg. Mureș.
Citește și
- 18:42ANM, noi date despre caniculă: cât vor mai dura temperaturile extreme în România
- 17:14Drama fotbaliștilor care și-au pierdut familiile după cutremurele devastatore din Venezuela
- 23:06David Popovici triumfă la Roma: medalie de aur și record la 100 m liber
- 13:57Patru romance, pe tabloul principal la Wimbledon. Sorana Cîrstea, singura cap de serie
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























