Advertising
Advertising
Steaua-Manchester City. Becali explică coregrafia pusă la cale de fanii dinamovişti: "Doar Dinamo"

Steaua-Manchester City. Becali explică coregrafia pusă la cale de fanii dinamovişti: "Doar Dinamo"
Scris de Realitatea.NET Publicat: 17 aug. 2016, 00:13
Gigi Becali a declarat, marţi seară, după meciul cu Manchester City, scor 0-5, referitor la coregrafia de la tribuna a doua pusă la cale de fanii dinamovişti, că au venit "unii din Elveţia sau Olanda" şi s-au oferit să facă gratuit coregrafie, iar el a fost de acord, scrie News.ro.
Citește și
- 13:57Patru romance, pe tabloul principal la Wimbledon. Sorana Cîrstea, singura cap de serie
- 12:40CSM București și Gloria Bistrița și-au aflat adversarele din grupele Champions League. Urmează dueluri de foc
- 08:44Record de goluri la Cupa Mondială după doar două săptămâni de competiție
- 23:56 Premieră spectaculoasă înainte de Cupa Mondială 2026! Mingea oficială FIFA a ajuns în spațiu, iar astronauții au jucat fotbal în imponderabilitate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News

























